WEB TASARIM

WEB TASARIM


Web sitesinin yapı ve Sürdürülmesi, hedef ziyaretçilerin farkındalığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış web tasarımlar yaparız….

E-TİCARET


Bir e-ticaret veya sanal market sitesinin sağlamlık ve işlevsellikten sonra en önemli tarafı web tasarımıdır. Zira estetik görselliği ve profesyonelliği ile de güven vermek bir E-Ticaret sitesinin temel taşıdır.E-Ticaret yazılımlarında firmamız bazı iş birliktelikleri de yapmaktadır…

SEO ÇALIŞMALARI


Genel olarak web sitesi senede bir kere gözden geçirilip önemli arama motorlarında bir düzeltme ve yahut optimizasyona tabi tutulması gerekmektedir.Optimizasyon hizmetimizle web sitenizin arama motorlarında sürekli iyi bir pozisyonda bulunmasını sağlamaktayız….

E-TİCARET


E-ticaret yazılımları ile sanal mağazanızı hızlı bir şekilde kurarak, internet üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz. Hizmet kapsamında tüm altyapınızın güncelleme ve teknik desteği tarafımızdan karşılanır. Size düşen ürünlerinizi ekleyip satışlara başlamak olacaktır.

Daha Fazla Bilgi İçin !

TASARIM PC